http://fifatop.forumz.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Global Domains International

In jos 
AutorMesaj
maryo




Mesaje : 5
Data de înscriere : 21/02/2009

Global Domains International Empty
MesajSubiect: Global Domains International   Global Domains International Icon_minitimeSam Feb 21, 2009 6:42 pm

Salut am aflat o noua metoda sa faci bani pe internet, nu trebuie decat sa te inregistrezi, cu numele inregistrat vei putea sa iti faci si un site cum am eu www.baniimei.ws, primele 7 zile sunt free dupa care platesti 10$ pe luna, din acesti zece dolari 5$ se duc la GDI iar restul se duc cu 5 nivele mai sus adica 1 dolar la cel care tea invitat, inca 1 dolar la cel care la invitat pe cel care tea invitat pe tine si asa mai departe pana la nivelul 5.
Acesta este un sistem care functioneaza pe mai multe nivele, asemanator dar totusi diferit fata de Oriflame sau Avon, spre exemplu. Sistemul OMLM oferit de GDI functioneaza pe 5 Layers (nivele), iar comisionul pe care il vei primi de pe fiecare nivel este de 10%, adica 1 dolar pentru fiecare persoana inscrisa de tine sau inscrisa de cei inscrisi de tine. Vei primi acesti bani in fiecare luna, la fel cum ai primi un salariu. Insa aici vei munci singur la inceput, iar apoi vor munci si cei din echipa ta pentru tine! Iata un exemplu de dezvoltare a retelei si venitului rezidual in cazul in care tu vei reusi sa inscrii 5 persoane care vor face si ele acelasi lucru ca tine.

EX:
Tu aduci 5 noi afiliati (plasati automat pe primul tau nivel).

=> 5 afiliati plasati pe primul nivel

Global Domains International Layer1

Cei 5 aduc fiecare cate 5 noi afiliati

=> 25 afiliati plasati pe al II-lea nivel
Global Domains International Layer2

Cei 25 aduc fiecare cate 5 noi afiliati

=> 125 afiliati plasati pe al III-lea nivel
Global Domains International Layer3

Cei 125 aduc fiecare cate 5 noi afiliati

=> 625 afiliati plasati pe al IV-lea nivel
Global Domains International Layer4


Cei 625 aduc fiecare cate 5 noi afiliati

=> 3125 afiliati plasati pe al V-lea nivel
Global Domains International Layer5

(ce se intampla dincolo de acest nivel, nu iti mai aduce nici un procent)



Prin urmare, pe cele 5 nivele tu ai 5+25+125+625+3125 = 3905 afiliati.

Mai exact, asta inseama un castig de 3905$ / luna !

DACA DORITI MAI MULTE DETALI INTRATI PE www.baniimei.ws SAU MA PUTETI CONTACTA LA ivanmarius.ws@gmail.com

Yahoo ID: mariusivan90ws

Aici sunt banii pe care iam luat pe 13 Februarie!

Global Domains International Eu1


Sus In jos
 
Global Domains International
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
http://fifatop.forumz.ro :: ~Diverse~ :: Discutii Libere-
Mergi direct la: